Призначення для тебе

Призначення Боже для кожного Його учня таке: навчившись у Господа через Духа Святого, ми маємо пройшовши випробування стати Його учнями, виконуючими Його волю. Процес тривалий але не безкінечний. Все наше життя проходить швидко, а після його закінчення зустріч з Богом.
Диявол розлучив людину з Богом, та Бог дав людині шанс отримати втрачене. Немає іншого шляху для з’єднання з Богом крім як з’єднавшись з Богом в Дусі та пройшовши земне поприще разом з Ним, жити з Богом вічно на Небесах. Єднання з Богом це водночас як складно, так і досить просто. Складно це коли нема віри (або віра замала) і як наслідок нема нагальної потреби до життя з Богом. Коли віри нема то нема нічого, просто є навколишній нас світ і бажання плоті в цьому світі. Все стає дуже простим коли Бог достукався до нашого серця і ми впустивши Його в наше серце довірили йому своє життя.
Разом з Богом людина преображається в образ Христа змінюючись не тільки зовні але і з середини. З Богом ми живучи серед цього світу вже маємо життя в Його світі. Для невіруючої людини це маячня, а віруюча людина так живе і по другому просто не може. Бог стає сенсом нашого життя і наше життя має зміст. Будь-яка дитина хоче перш за все швидше зростати, що мати можливість жити іншим, дорослим життям. Дитина в своєму дитинстві обмежена в своїх можливостях, та коли вона виростає її можливості зростають. Дитина потребує опіки, при досягненні дорослого віку сама стає на труд.
Бог дає спрагненій людині дари Духа Святого, по її вірі і отримуючи ці дари людина отримує Божі якості, яких не мають люди цього світу. Для чого це все? Коли людина проголошує своє життя з Богом і немає при тому нічого крім слів та пустих сподівань, то вона просто марнує час свого життя на землі і нічого не буде мати доброго в вічності. Тільки зрікшись себе самої та посвятивши своє життя Богові вона розпочинає шлях до вічності наближуючись до Бога на землі.
Кожному треба зробити вибір – жити з Богом і для Бога,чи просто мати багато розмов про Бога, а жити з цим світом і наслідувати те що й цей світ. Знання про Бога не спасають, тільки життя з Богом, сповненої Духом Святим людини веде її до вічного життя.

По материалам сайта «Путь спасения»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Понравилась публикация !? Хотите получать новые прямо в свой почтовый ящик ? Нет ничего проще !