Вирушайте в дорогу

Прагнення жити є велика сила. Робіть справу Мою і будете жити. Порятунку немає ні в чому і ні в кому крім Бога. Виходячи з дому молись. Будеш вправним воїном Ісуса Христа, якщо довіришся Богові і станеш свідчити про життя вічне. Коли ти йдеш в дорогу не забудь про Боже благословіння, тільки Бог тебе збереже на твоєму шляху і благословить мудрістю та силою.
У Бога є все, тільки ти не забувай про те що Він Бог, що Він любить тебе і чекає на тебе. Приходь до Бога, розкажи Йому все, що на серці і Він зрозуміє та дасть добру пораду. Божу пораду, віруюча людина має сприймати як повеління до дії – виважене, тобі на добро. Прийшовши до Бога, роби справу Його і будеш мати все необхідне для служіння та спасіння. Такий наш Бог – Він має повсякчасне піклування про нас, Він наш спаситель, але певного часу прийде судити нас. Ми є Його малі діти, що з часом зростають та ревнують про Божі діла. Це Бажання є по волі Божій і для спасіння нас та через нас.
Бог має бажання говорити до нас, але і з нашого боку потрібно мати бажання відповідно до Божого. Те, що Бог говорить До нас є наше водіння Духом Святим, а те що Бог говорить через нас, є даром чи проявом пророцтва. «Без откровения свыше народ необуздан, а соблюдающий закон блажен» (Пр. 29:18).
В цій статті ми читаємо не просто духовний матеріал, але конкретні настанови що до нашого шляху спасіння на землі. Добре якщо ми шукаємо пізнання та виконання волі Божої то все що відбувається поміж нами говоритиме до нас, а якщо ми в Біблії та у всьому що відбувається навкруги нас будемо шукати виправдання побажанням чи примхам, то все, через що буде говорити до нас Бог, буде для нас лише вбиваючою буквою.

По материалам сайта «Путь спасения»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Понравилась публикация !? Хотите получать новые прямо в свой почтовый ящик ? Нет ничего проще !